KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12101503
nr 1210 1503
Janne Dahl
(1924-2006), Sverige
Etsning, "Fågel", 1/50, Signerad. Motivet: 18x19
Utrop:
500 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:36:24
Janne Dahl
Läs mer om Janne Dahl